MV Holding’in konaklama sektöründeki otel yatırımları, Swissotel Büyük Efes İzmir ve The Artisan M Gallery İstanbul, Güzel Oteller A.Ş. çatısı altında toplanmıştır.

Swissotel Büyük Efes, İzmir

Büyük Efes Oteli, dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İzmir’in tarihi öneme sahip simgelerinden biridir. 2008 yılından bu yana Swissotel Büyük Efes olarak hizmet vermekte olan 402 odalı otel, İzmir’in dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı ile hem iş hem tatil oteli olma özelliğini taşımaktadır. Otel, kongre merkezi ile yurtiçi ve uluslararası kongre, fuar ve toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Swissotel Büyük Efes, koruma altında olan palmiye ağaçları, yeme-içme alanları, alışveriş mekanları, spor merkezi ve sanatla bütünleşen mimarisi ile misafirlerini ağırlarken şehrin sosyal hayatının da buluşma noktası haline gelmiştir.

http://www.swissotel.com/hotels/izmir/

The Artisan M Gallery, İstanbul

2011 yılında MV Holding bünyesine katılan ofis binası, Mercure Taksim İstanbul adı altında 2014 yılı Mayıs ayında 137 oda ile faaliyete geçmiştir. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, Taksim Meydanı ve Dolmabahçe Sarayı gibi önemli lokasyonlara yürüme mesafesinde olan otel Kasım 2020’de The Artisan M Gallery olarak yenilenmiştir.

https://www.theartisanistanbul.com/tr/

Casa Foscolo Coming Soon…

Beyoğlu Pera’nın ikon yapılarından olan, General Yazgan Sokak’ta, Venedikli Foscolo Ailesi’nin öncülüğünde, mimar Charles Edward Goad tarafından 1890-1900 yılları arasında inşa edilen Foscolo Apartmanı pek yakında otel olarak kapılarını misafirlerine açıyor.

Casa Foscolo, Beyoğlu Pera’da bulunan ve 1890 – 1900 yılları arasında inşa edilmiş tarihi bir yapıdır. Dış cephesi Neo-klasik unsurlarla süslenen butik otel, tarihi cazibeyi modern konforla buluşturuyor.

Sanat ve kültürel mirasın özüne saygı duyan mimari yaklaşımıyla Casa Foscolo, İstanbul’un misafirperverlik ruhunu yansıtarak konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Tarih ve sanatla iç içe geçmiş bu otelde, konforlu bir konaklama deneyimi yaşamakla kalmayacak, aynı zamanda eşsiz bir hikâyenin parçası olacaksınız.

Residorm Öğrenci Yurtları, Balıkesir / Kırıkkale / Muğla

Residorm, üniversite kampüslerinde öğrencilere modern yaşam alanları sunan yeni nesil yurt zinciridir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kötekli Kampüsü, Kırıkkale Üniversitesi Yahşihan Kampüsü ve Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsünde bulunan öğrenci yurtları, 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında hizmete girmiştir. Residorm, toplamda yaklaşık 3.700 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük özel sektör öğrenci yaşam alanlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

http://www.residorm.com

The LifeCo

Türkiye’yi detoks ile tanıştıran ve sağlıklı yaşam kültürünün yaygınlaşmasında öncü bir rol üstlenen The LifeCo;

Bodrum, Antalya ve Phuket’teki iyi yaşam ve detoks merkezlerinde, holistik (bütünsel) sağlık yaklaşımı ile detoks, sağlıklı yaşam, sağlıklı yaş alma, kilo kontrol, kronik hastalıklar ve hastalıklardan korunma-destek alanlarında kapsamlı ve etkin hizmetler veren bir merkezdir.

http://www.thelifeco.com/tr

Beysu Konakları

Ankara Beysukent Bölgesi’nde yer alan Beysu Konakları projesi, 150 bin metrekare alan üzerinde rezidans, villa ve ticari alanlardan oluşan 364 konutluk bir gayrimenkul geliştirme projesidir. Projede ayrıca 8.500 metrekarelik biyolojik gölet bulunmaktadır. Nisan 2014’te yapımı başlayan proje tamamlanmış olup, 2016 Aralık itibarıyla oturum başlamıştır.

Yatırımlar