Hakan Coşkun

Resmi İlişkiler ve Satın Alma Direktörü

Üsküdar Ticaret Lisesi Bankacılık Bölümü mezunu olan Hakan Coşkun, İnönü Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği ve Anadolu Ünüversitesi İBF İşletme Bölümünü mezunudur.

Kariyerine 1993 yılında Tekstilbank Genel Müdürlüğü Hazine Opersayon bölümünde EFT sorumlusu olarak başlamıştır. MV Holding’e katılmadan önce sırasıyla, YEDAŞ Tarım ve Otomotiv A.Ş.’de Muhasebe Sorumlusu, Cengiz İnşaat A.Ş.’de Muhasebe Müdürü olarak çalışmıştır. 2008 yılında MV Holding bünyesine, oteller grubunun Muhasebe Müdürü olarak katılmıştır. 2010 yılından 2014 yılına kadar Oteller grubunun Mali ve İdari İşler Koordinatörlüğü’nü yürütmüştür. 2014 yılından itibaren MV Holding’te Resmi İlişkiler ve Satın Alma Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

Aynı zamanda Serbest Muhsebeci Mali Müşavir belgesine sahip olan Hakan Coşkun, genel muhasebe, inşaat muhsabesi, maliyet muhasebesi, dış ticaret, yatırım teşvik uygulama mevzuatı, belediyeler ve imar kanunu konularında 21 yıllık deneyime sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.