Çevre

MV Holding, Çevre konusunda uzun yıllar Deniz Temiz Derneği’ni desteklemenin yanı sıra bu konudaki hassasiyetini bir adım daha ileri taşıyarak Çöpüne Sahip Çık Vakfı’nın kuruluşuna destek vermiş ve halen desteğini devam ettirmektedir. 

Swissotel Büyük Efes, çevreye duyarlılık kapsamında fidan dikimi ve enerji tasarrufu gibi çalışmalar yapmaktadır.

Çöpüne Sahip Çık Vakfı

Çöpüne Sahip Çık Vakfı, çöpün doğru yere atılması ve çöp üretiminin en aza indirgenmesi yönünde toplumda davranış dönüşümü sağlayarak, temiz bir çevre oluşturulması amacıyla Murat Vargı öncülüğünde 2015 yılında kurulmuştur.

Misyonu, çöpten arınmış bir çevre için toplumda davranış dönüşümü sağlamak üzere çevre bilincini arttıran kampanyalar düzenlemek, eğitici ve teşvik edici projeler geliştirmek, çevre politikalarını iyileştirmek, ilham veren uygulamaları paylaşmaktır. Misyonunu gerçekleştirirken belediyeler, eğitim, medya, sivil toplum kuruluşları ve ilgili diğer kamu ve özel kurumlar ile işbirliği içinde çalışmalarını yürütmektedir.

http://www.copunesahipcik.org

TURMEPA – Deniz Temiz Derneği

DenizTemiz Derneği, denizcilik ve iş dünyasının denize gönül vermiş önde gelen isimleri tarafından 1994 yılında kurulmuştur.

Derneğin misyonu, gelecek nesillere yaşanabilecek bir çevre bırakabilmek, onların denizlerimizin; ekonomimize, sağlığımıza ve refahımıza katkılarından yararlanabilmelerini sağlamaktır.

http://www.turmepa.org.tr/

Fotoğraf Galerisi